Şirketimiz,1978 yılında Şahin Dönmez tarafından 2001 Mobilya adıyla kurularak, Türkiye’nin en kapsamlı ev aksesuar toptancısı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
1994 yılında firma adımız Millennium Mobilya olarak revize edilip, faaliyet alanlarımıza; 1995 yılında Millennium Garden adı altında Bahçe Aksesuarları ve Bahçe mobilyaları, 2006 yılında ise Millennium TD Design adı altında İç mimarlık ve mobilya tasarım hizmetlerimizi ekleyerek büyümeye devam etmekteyiz.
Millennium Mobilya grubu; Millennium Aksesuar, Millennium Garden, Millennium TD Design ve Millennium Concept mağazalarından oluşmaktadır.
43 yıllık deneyim ve müşteri memnuniyetimiz ile sektörün her alanında öncülük etmekte , hem iç mekan  , hem dış mekan ve aynı zamanda kişiye özel tasarımlarımızla , sürekli yenilenen  vizyonumuz ve geniş ürün yelpazemiz ile dünyanın her yerine hizmet vermekteyiz…

Millennium Aksesuar

      Türkiye’nin En büyük aksesuar toptancısı olarak başladığımız sektörde, 1996 yılında parekende mağazalarımızı açmaya karar verdik.
Mağazalarımızda; tasarladığımız mobilyalar ile uyumlu ve evinizdeki dekorasyona bütünlük katması için özenle seçilip üretilen binlerce çeşit tamamlayıcı aksesuar sunmaktayız.
Ev dekorasyonun En önemli vazgeçilmez tamamlayıcı unsuru olan  aksesuarlar sayesinde, yaşam alanlarınızda sıcak, samimi, dikkat çekici dekorasyonlara imza atabilirsiniz.
Tasarladığımız aksesuarların fonksiyonel olması,  evinizde hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması ve mobilyalarınızla bütünleşen yapıya sahip olması tercih edilmesindeki En büyük faktördür.
Millennium Aksesuar herzaman En yeni, En trend ürünlerden oluşan binlerce çeşit Ev ve Bahçe aksesuarlarıyla sizlere hizmet vermey devam etmektedir.

Millennium Garden

      Millennium, tüm iç mekânlar geliştirdiği yaşam konsepti deneyimlerini dış mekânlara da taşıyor. Sahip olduğunuz dış mekânlarınız için işlevsel ve estetik çözümler sunuyor. Aileniz ve dostlarınızla dış mekânlarınızda çok daha keyifli vakitler geçirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bahçe mobilyaları ve bahçe aksesuarlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyoruz.
Millennium Garden’ın sizler için özel tasarladığı ürünlerle, evinizin doğa ile bütünleştiği bahçe, veranda, balkon ve teras gibi mekânlarınız estetik bir görünüm kazanırken, sizler de kullanılan birinci sınıf ve dayanıklı malzemeler ile bu eşsiz deneyimin keyfini yıllarca yaşamaya devam edeceksiniz.

     Farklı beğenilere ve beklentilere sunulmuş alternatifler, göze hitap eden estetik çizgiler, rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, kişiye özel tasarım anlayışıyla Millennium Mobilya hayalleriniz süslemek için sizleri bekliyor.

TD Design

Millennium TD Design, İç Mimar Tolga Dönmez ve tasarım ekibi ile sahip olduğu üretim kapasitesi  ve ürün kalitesiyle birlikte hem Türkiye’de hem de Dünya’nın birçok ülkesinde sayısız projeye imza atmıştır.
Firmamız, birçok kamusal alan ,VIP ofisler , otel , daire , villa ,  tekne , mağaza ve AVM gibi tüm projelerde anahtar teslim ve tamamen kişiye özel tasarım hizmeti vermektedir.
Sunulan hizmetlerin yanında birçok Mimarın ürün tedariği sağlayıcısı,  Firmaların tasarım danışmanlığını yaparak sınırsız tasarım özgürlüğü ile üretim faaliyelerimize devam etmekteyiz.

 

 

Millennium Concept

Sürekli değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlara güncel çözümler sunabilmek ve değişimi yakalamak kalitenin de ön koşuludur. Ev içi yaşam deneyiminin en önemli unsuru olan mobilya ve aksesuarların birer basit ev eşyası olmalarının ötesinde görsel açıdan estetik, mekâna ferahlık veren ve hayata işlevsel çözümler sunan çizgilere sahip olması giderek önem kazanmaktadır. Bu bilinçle yola çıkan Millennium Mobilya Concept, kaliteli, işlevsel ve estetik ürünlerle iç mekânlarınız için hayalini kurduğunuz yaşam alanları yaratıyor.
Profesyonel bir ekibin elinde, teknolojinin sağladığı tüm altyapı birimleriyle hazırlanan iç mekan dekorasyonları, tamamlayıcı aksesuarlar ve her tarza uygun ev için A dan Z’ye tüm ürünlerimizle sizleri hayallerinizin ötesine taşıyoruz.
Binlerce çeşit aksesuar ile farklı renk, desen ve ölçülerde hazırlanan mobilyalarla evinizde kendi konseptinizi oluşturmak ve de ürünlerimizi daha yakından deneyimlemek için hemen bizimle iletişime geçin, biz de hayallerinizi gerçekleştirelim.